ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ
rolmoskit@gmail.com
FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska

Automatyka

 

W zakresie wyboru automatyki do bram w naszej naszej ofercie znajdują się napędy firmy Yooda, Somfy i Nice. 

 

 

 

 

 

Bramy rolowane 

 

Bramy garażowe tego typu są niezastąpionym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo, wygodę i elegancki design. Sprawdzą się idealnie w obiektach o utrudnionych warunkach zabudowy oraz w miejscach, gdzie zależy nam na szczególnej oszczędności przestrzeni. Dzięki temu, że brama rolowana pracuje tylko w płaszczyźnie pionowej, a jej pancerz zwija się na wał ukryty w skrzynce nawojowej, żaden z jej elementów składowych nie ogranicza przestrzeni wewnątrz garażu, ani na podjeździe.

Są przeznaczone do użytku nie tylko w garażach, ale i pomieszczeniach gospodarczych, halach przemysłowych, a nawet punktach handlowo-usługowych. Konstrukcja bram rolowanych pozwala na wszechstronne zastosowanie, a także na montaż w wielu miejscach: na zewnątrz obiektu, wewnątrz lub w świetle otworu. Występują w profilach 52 mm, 55 mm i 77 mm.

Bramy segmentowe garażowe i przemysłowe

 

Brama  segmentowa to najpopularniejszy produkt stosowany w domach jedno- lub wielorodzinnych, a także zakładach przemysłowych. Stanowi najczęstszy wybór klientów, którzy poszukują solidnej i funkcjonalnej bramy do swojego garażu lub firmy. Dzięki przemyślanej konstrukcji, bramy segmentowe zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

Bramy garażowe i automatyka
Oferta
tel. 601 791 998
tel. 665 997 103