ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ
rolmoskit@gmail.com
FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska

Przejścia dla zwierząt są dostępne w kolorze białym i czekolada brąz w następujących rozmiarach:

małe: światło przejścia 15 cm x 15 cm, wymiar zewnętrzny 21,5 cm x 24 cm

średnie: światło przejścia 23,3 cm x 27,5 cm, wymiar zewnętrzny 31 cm x 38,4 cm

duże: światło przejścia 29,7 cm x 43,5 cm, wymiar zewnętrzny 42,2 cm x 48,2 cm 

Moskitiery rolowane

Pracują w prowadnicach i chowają się do kasety, co zwiększa trwałość zamocowania siatki i zwiększa odporność na powiewy wiatru. W okresie niewystępowania insektów można je łatwo zwinąć, dzięki czemu są dobrze chronione przed warunkami atmosferycznymi bez konieczności demontażu.

Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium lakierowanego w kolorze białym i brązowym oraz złoty dąb, mahoń, orzech i ciemny dąb. Wyposażone są w mechanizm sprężynowy z hamulcem, który znacznie ułatwia zwijanie i rozwijanie moskitier poprawiając komfort pracy (opcjonalne wspomagany mechanizmem łańcuszkowym).

Moskitiery rolowane w wersji pionowej stosowane są najczęściej do okien, również okien dachowych. Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia. Moskitiery rolowane, przesuwne w poziomie stanowią idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasowych. Blokowanie przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć moskitierę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moskitiery przesuwne

 

Przeznaczona są do montażu w dużych wnękach balkonowych, drzwiach tarasowych i ogrodach zimowych. Skrzydło moskitier jest doszczelnione uszczelkami szczotkowymi dzięki czemu zatrzymuje najmniejsze insekty oraz ogranicza przenikanie do wnętrza pyłków, kurzu i liści, nie przeszkadzając swobodnej cyrkulacji powietrza.

 

Skrzydła moskitier przesuwają się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. Wykorzystanie hamulca spowalniającego ruch skrzydła docierającego do krańcowego położenia oraz zderzaka zapewnia płynną pracę moskitier, a także eliminuje uderzanie skrzydła o ramę moskitiery. Dodatkowe wzmocnienie skrzydła pozwala wykonywać moskitiery o sporych gabarytach, przystosowanych do modnych i efektownych dużych przeszkleń. Montowane są bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży gwarantując bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.

 

System drzwi przesuwnych występuje w kolorze białym, czekolada brąz, ciemny brąz, złoty dąb, orzech brąz, antracyt oraz w kolorach drewnopodobnych złoty dąb, orzech brąz, mahoń, winchester (za dodatkową opłatą istnieje możliwość wykonania moskitier przesuwnych w innych kolorach palety RAL).

Moskitiery drzwiowe

Klamki zamocowanie od zewnętrznej i wewnętrznej strony umożliwiają swobodne zamykanie i otwieranie moskitier, a tym samym gwarantują nieograniczone korzystanie z balkonów czy tarasów. Natomiast wykorzystanie zamków  magnetycznych z drugiej strony drzwi umożliwia utrzymywanie moskitier w pozycji zamkniętej, blokując dostęp owadów do mieszkania.

 

Wykonuje się je ze specjalnych aluminiowych profilów drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach: biały, czekolada brąz, złoty dąb, ciemny brąz, orzech brąz, antracyt oraz kolorach drewnopodobnych złoty dąb, mahoń, winchester, orzech brąz. Za dodatkową opłatą możliwe jest wykonanie moskitier w dowolnym kolorze RAL. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości oraz zamocowania przejścia dla zwierząt.

Moskitiery chronią skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami nie ograniczając widoczności w świetle okna lub drzwi. Ramki wypełniane są siatką z włókna szklanego w kolorze popielatym i czarnym  lub siatką aluminiową. Natomiast siatka ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym doskonale chroni mieszkanie przez gryzoniami, ptakami oraz stanowi zabezpieczenie dla zwierząt domowych tj. koty i psy.

 

 

Moskitiery ramkowe

Składają się z narożników PCV łączących profile w ramkę. Dzięki zastosowaniu uchwytów obrotowych na całym obwodzie ramki, montaż i demontaż moskitier jest łatwy, szybki i nie narusza struktury ramy okiennej.profile są malowane proszkowo na kolor biały, czekolada brąz, ciemny brąz, antracyt oraz kolory drewnopodobne: złoty dąb, orzech brąz, winchester i mahoń. Do oferty wprowadzono również profile w kolorze czarnym, szarym, silver i grafit quartz. Za dodatkową opłatą możliwe jest wykonanie moskitier w dowolnym kolorze RAL. 

Moskitiery okienny występuje w trzech rodzajach profili: standard, uniwersalny i exclusive. Kształt nowego profilu doskonale pasuje do okien o bardzo dużych skosach i promieniach zaokrągleń, które coraz częściej pojawiają się na naszym rynku. Ponadto moskitiery ramkowe występuje także w nietypowych kształtach tj. trapez czy łuk.

Moskitiery
Oferta
tel. 601 791 998
tel. 665 997 103