ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ
rolmoskit@gmail.com
FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska

Żaluzje pionowe (vertical)

 

Nowoczesny system osłony okiennej, stosowany w budynkach użyteczności publicznej, a także w aranżacji mieszkań. Składają się z zawieszonych pionowo lamel na aluminiowej szynie, co pozwala na płynną regulację dostępu światła. Posiadają mechanizm samohamujący, który zapobiega samoistnemu zsuwaniu się lamel. Dodatkową zaletą żaluzji pionowych jest możliwość całkowitego odpięcia zsuniętego pakietu, co znacznie ułatwia wszelkie prace wykonywane przy oknach (np. mycie). Żaluzje wykonane są z lameli o szerokości 89 mm i 127 mmm uszytych z materiałów w szerokiej gamie kolorów i faktur. Istnieje możliwość wykonania systemu n oknach skośnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbardziej uniwersalny i funkcjonalny produkt spośród osłon okiennych. Dzięki możliwości regulowania kąta nachylenia lamel, a jednocześnie podciągania i opuszczania całej osłony, istnieje możliwość precyzyjnego regulowania wpadającego światła. Rozwiązania tego typu to również ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza.

 

 

Żaluzje poziome aluminiowe i drewniane

 

Jest to system dość prosty w montażu (można go zamontować zarówno na ścianie, jak i na ramie okiennej). Oferujemy dwa rodzaje żaluzji poziomych, w których mamy do zaproponowania wiele systemów o różnych szerokościach lamel. Żaluzje drewniane z użyciem lamel 25 mm lub 50mm doskonale sprawdzają się do przysłonięcia dużych powierzchni. Żaluzje aluminiowe 16 mm, 25 mm i 50 mm są bardziej polecane do kuchni, łazienek, ze względu  na możliwe deformacje (na skutek gorącej pary i kontaktu z wodą). Można nimi sterować ręcznie lub elektrycznie. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Żaluzje poziome i pionowe
Oferta
tel. 601 791 998
tel. 665 997 103