ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ
rolmoskit@gmail.com
FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska

 

Automatyka

 

Wiele nowoczesnych rozwiązań służących automatyzacji rolet zewnętrznych prezentuje Yooda. Wśród ich produktów możemy znaleźć sterowania przewodowe i bezprzewodowe (nadajniki radiowe), zarówno w formie przełączników ściennych jak też pilotów. Różna liczba kanałów pozwala swobodnie sterować wieloma urządzeniami za pomocą jednego nadajnika, a wbudowany programator zegarowy pozwala zautomatyzować działanie osłon z uwzględnieniem dnia tygodnia, a nawet pory dnia.

Dodając do tego czujniki atmosferyczne, które powodują odpowiedni ruch rolety w zależności od zarejestrowanych warunków (siły wiatru i natężenia słońca), można stworzyć kompleksowy system, który będzie działał bezawaryjnie i samodzielnie.

Ostatnio niezwykle popularne stały się systemy inteligentnego domu do sterowania roletami przy użyciu m.in. smartfona. 

W zależności od potrzeby możemy stosować napędy (zwykłe typ S – standard), z wbudowanym odbiornikiem radiowym (typ R), z funkcją detekcji przeszkód (B lub BD), oraz wiele innych, a także napęd typu EVY, który skupia wszystkie dostępne funkcje ułatwiające instalację i obsługę

 

 

 

 

 

 

2) podtynkowym - integro (w nowo wznoszonych lub remontowanych budynkach, z niewidoczną skrzynką schowaną pod murem)

Zewnętrzne osłony cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Charakteryzują się stabilną i bezinwazyjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną. Stanowią również przeszkodę dla złodziei. Kompatybilne z moskitierami zabezpieczają przed owadami. Składają się ze skrzynki oraz pancerza, który po prowadnicach zwijany jest do skrzynki. Wykonane są z aluminium, profil w środku wypełniony jest dodatkową pianką. Mogą być sterowane ręcznie za pomocą sznurka, mechanicznie przy użyciu klawiszy oraz elektrycznie przy wykorzystaniu pilota. Największym zainteresowaniem cieszą się rolety w systemie:

 

1) adaptacyjnym (w istniejących budynkach, ze skrzynką widoczną w świetle okna lub na murze)

Rolety zewnętrzne i automatyka 
Oferta
tel. 601 791 998
tel. 665 997 103