ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ
rolmoskit@gmail.com
FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska

Rolety dzień noc 


W roletach dzień noc stosuje się podwójną tkaninę, która składa się z naprzemiennych, poziomych pasów. Roleta może całkowicie zaciemnić wnętrze, a także pozwala na dostęp światła w dowolnym stopniu. Po jej podniesieniu możemy całkowicie odsłonić okno. Rolety DIN występują w wariancie wolnowiszącym oraz w kasecie i mogą z powodzeniem zastępować firanki lub zasłony.

 

Rolety w kasecie

 

Są montowane bezpośrednio na kwaterze. Dzięki kasetce i bocznym prowadnicom ograniczają do minimum przenikanie światła. Prowadnice zapewniają stabilne prowadzenie tkaniny przy szybie, nawet wtedy gdy okno jest uchylone. Wygodny system samohamowny powodujący zatrzymywanie się rolety na dowolnej wysokości bez konieczności wczepiania łańcuszka w zaczepy. 

 

Rolety mini

 

Mały, estetyczny w wykonaniu mechanizm rolet mini daje możliwość szybkiego montażu bezpośrednio do ramy okna. Roletki można zamontować poprzez przykręcanie do listwy przyszybowej, przyklejanie do ramy okiennej lub zawieszanie na hakach na ramie okiennej. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego umieszczonego po jednej ze stron.

Rolety okienne materiałowe to najbardziej popularny oraz najłatwiejszy w montażu produkt pozwalający przesłonić okna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele systemów pozwalających dopasować odpowiednie rozwiązanie w zależności od wielkości, typu okna oraz preferowanego sposobu montażu. Dysponujemy szeroką gamą materiałów gładkich, wzorzystych, transparentnych, dzień/noc oraz w pełni kryjących tkanin podgumowanych pozwalających wykończyć system zgodnie z potrzebą klienta.

 

 

 

Rolety wolnowiszące 

 

Stosowane są niemalże wszędzie, zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, a zatem do pokoju, kuchni, jadalni, łazienki, sypialni, jak i do biura, hotelu, salonu medycznego, sali wykładowej oraz innych pomieszczeń. Mogą być montowane nad oknem, do sufitu lub we wnęce. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni. Posiadają proste i estetyczne wieszaki z tworzywa z suwakowym systemem ułatwiającym bezinwazyjny montaż i demontaż rolety. Samoblokujący mechanizm łańcuszkowy pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji, na dowolnej wysokości.

Rolety dachowe

 

Produkt ten jest specjalnie dostosowany do okien dachowych typu Velux, Fakro, Roto. Sprężynowy mechanizm rolety zapewnia naciągnięcie tkaniny, niezależnie od konta pochylenia okna. Dodatkowo pozwala on zatrzymać roletę w dowolnym położeniu przy użyciu rączki. Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium w kolorze białym, beżowy, anoda silver oraz jasna sosna. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety tekstylne
Oferta
tel. 601 791 998
tel. 665 997 103