tel. 601 791 998
tel. 665 997 103
Oferta
Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to rozwiązanie, które nie tylko pozwoli chronić mieszkanie przed wzrokiem ciekawskich i regulować dopływ światła do pomieszczenia, ale też nada wnętrzu niepowtarzalny i stylowy charakter. Łącząc w sobie estetykę i funkcjonalność, rolety rzymskie zjednały sobie serca bardzo wielu projektantów.

 

To system nieco różniący się od tradycyjnych rozwiązań materiałowych. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnego mechanizmu z łańcuszkiem, a zasłona zwijając się tworzy równoległe fałdy dzięki fiszbinom wsuniętym w tkaninę, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w roli firanek i żaluzji jednocześnie.

 

Posiadamy w naszej ofercie dwa systemy.

 

Pierwszy RB to tradycyjny system pozwalający użyć tkanin z gotowymi, wszytymi w nią tunelami.

Nowatorski system RIBS charakteryzuje się m.in. brakiem konieczności szycia tuneli pod fiszbiny. Tkanina wsuwana jest w profile aluminiowe, wraz ze specjalna taśma bezklejową, które tworzą charakterystyczne fałdy. Dzięki zastosowaniu właśnie aluminiowych profili, mamy możliwość użycia każdego typu tkaniny, od firankowych, zasłonowych, po typowo roletowe. Sześć kolorów profili pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do okien oraz wystroju wnętrz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FUP ROLMOSKIT Dorota Gawlik
Łoniowa 92
32-854 Porąbka Uszewska
rolmoskit@gmail.com
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY
 POMIAR I WYCENĘ